אפשר לשים סוף להתקרחות ולנשירה המואצת ולעשות זאת בקלות, ומהבית – הכירו את הפטנט שיגרום לשיער שלכם גם להתעבות וגם לצמוח מחדש.


חבר שלח לכם בבוקר הודעה שקיבל מפייסבוק, ומסתבר שממש היום אתם חוגגים 8 שנות חברות וירטואלית. אל ההודעה המרגשת צורפו תמונות שלכם מכל החוויות שצברתם ביחד ותיעדתם בשנים האחרונות, אבל במקום להתרגש אתם נתקפים בצער. “לא הגיוני”, אתם חושבים לעצמכם. “כמה שיער היה לי לפני שנה…ושנתיים…וארבע”. 

ההתרפקויות הנוסטלגיות האלה יכולות אמנם להיות נעימות ומשעשעות, אבל הן גם התזכורת החיה והכואבת לכך שהזמן, מה לעשות, עושה את שלו. אתם כבר לא צעירים, הגנטיקה מתחילה לחשוף את פניה, והשיער מתחיל לסגת, לנשור ולהתקבץ לאזורים מסוימים בראש.

אוי, אז מה עושים?

ישראלים רבים מחפשים פתרון מהיר שיחזיר להם את השיער האבוד ומוצאים את עצמם טסים להשתלות שיער מפוקפקות בטורקיה, נוטלים כדורים שלרבים מהם תופעות לוואי מטרידות או מתחדשים בקעקועים על הקרקפת. נשמע טוב? גם אנחנו מסכימים שלא ממש…     

הגיע הזמן לקחת את השליטה לידיים ולטפל אחת ולתמיד בבעיה שכל כך מטרידה אתכם. אז תכירו את הריג’ן – הדור החדש של הטיפול בהקרחה.

כדי לטפל בהקרחה לא צריך לצאת מהבית!

בטח שלא צריך לטוס לחו”ל או לקבוע תורים חודשים מראש לרופא שיחדש לכם מרשמים. מהיום אתם יכולים לטפל בהתקרחות לגמרי בעצמכם, מהבית. המכשיר הידידותי, הנייד והנוח לתפעול הוא פרי פיתוח ישראלי המשווק ע”י “דימדיקו טכנולוגיות רפואיות בע”מ” ופועל בשלושה מישורים בו זמנית: נטרול הגורמים הראשיים להתקרחות, הגברת זרימת הדם לשורשי השיער והזנתם ועיסוי קרקפת להשלמת הפעולה.

מה עוד ייחודי בהריג’ן?

לצד הנוחות שבשימוש הביתי, יתרון מהותי ביותר במכשיר הוא האפשרות לקבל את כספכם בחזרה אם תשתמשו כנדרש אך לא תזכו לתוצאות בתוך ארבעה חודשים עד שישה חודשים (לפי סוג המכשיר הנרכש) של שימוש יומיומי בו. עם זאת, החברה מבטיחה שיפור מצרפי של 30% במכשיר ההריג’ן קלאסיק ושיפור מובטח של 40% במכשיר ההריג’ן פרימיום- בכמות ועובי השיער ואף עורכת במעמד הרכישה בדיקה שבודקת וממפה את כמות ועובי השיער. לאחר מספר חודשים, כדי לבחון את הבטחת התוצאה מומלץ ונדרש לערוך אותה בשנית לחזות בשינוי ולממש את הבטחת התוצאה. 

“מתוך הגינות ויושרה מקצועית, בחרנו להעניק לאלפי הגברים והנשים שניסו ולעתים אף נכוו משיטות טיפול בבעיות נשירה והתקרחות את הזכות לרכוש מוצר בראש שקט”, מסביר מנכ”ל החברה, אהוד רפאלי, ומוסיף כי האמון המלא בטכנולוגיה מאפשר את מכירתו ללא חשש מהחזר כספי מלא.

מילה של לקוחות מרוצים

“כמעט איבדתי תקווה עד שגיליתי את הריג’ן”, מספר אלי, בן 27. כמוהו, גם יאיר מתאר את תחושת הסיפוק שלאחר הטיפול: “כשאני רואה תמונות של לפני ואחרי השימוש אני פשוט לא מאמין”. אפילו יוסי הוכיח שגם בגיל 60 אפשר לקבל מחמאות על המראה. “אשתי הייתה סקפטית, היום גם היא משתמשת ומאוד מרוצה”. 

איך תדעו אם הטיפול מתאים לכם?

אם אתם גברים או נשים הסובלים מהתקרחות ונשירה והדלדלות שיער מואצת, בהחלט יתכן שהטיפול בהריג’ן יתאים לכם, אך חשוב לשים לב לכמה דגשים: המכשיר לא מומלץ למי שהקרקפת שלהם כבר חלקה ונטולת שיער לחלוטין או למי שחצה את גיל 75. כמו כן, אם יש לכם פצעים פתוחים באזור הקרקפת או שהיא נגועה במחלות שונות אין זהו הטיפול בשבילכם. במידה ואתם במסגרת טיפול כימותרפי או שבדיוק סיימתם סדרה כזאת – תתבקשו להציג אישור רפואי במעמד האבחון.

 

מחפשים פתרון פשוט ונוח לבעיית ההתקרחות שלכם?
השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

    למידע נוסף אודות מכשיר הריג'ן קלאסיק השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

    Share: