ידוע כי יין אדום משפר את הבריאות ויש לו השפעה טובה בשמירה על בריאות הלב, אך צריכה שלו אינה מומלצת לכל אחד, כיוון שהוא מכיל סוכר ואלכוהול • שני מדענים ישראלים פיצחו את הדרך בה תוכלו ליהנות מסגולותיהם הרבות של הענבים, בלי האלכוהול • הכירו את אבקת הפלאים שתשפר את איכות חייכם

מאת: מערכת VOOOMמחקרים רבים בדקו ומצאו שאם תשתו יין אדום בכל יום, איכות חייכם תשתפר. היין האדום תורם לשמירה על בריאות הלב והגוף, אבל כדי למקסם יתרונות אלו נדרש לשתות בממוצע בקבוק יין אדום ביום, ושתיית יין בכמויות גבוהות דווקא מזיקה בגלל האלכוהול שביין, וגורמת להשמנה בגלל כמות הסוכר הגבוהה.

המלכוד הזה הביא שני מדענים ישראלים לחפש את הדרך להנות מסגולות היין מבלי לצרוך אותו – והם גם מצאו אותה. הם פיתחו את VINIA, כמוסה ששווה לכמות רסברטרול  (פוליפנול) הנמצא בבקבוק שלם של יין אדום ומשתמשת בכל אותם חומרים פעילים שיש ביין אדום – אלו שמשפיעים על  הבריאות, זרימת הדם, ובמקביל מותירה את האלכוהול והסוכר הרחק מאחור.

אז מה זה בעצם VINIA?

VINIA היא אבקה של תאי ענבים עם ריכוז גבוה של פוליפונלים – החומר הכימי הפעיל ביין ובענבים, שמסייע בשיפור זרימת דם, ובכך גם מסייע להזרמת החמצן, להגברת ערנות ושמירה על בריאות הלב. הסופר פוד הישראלי הזה מיוצר בתנאים מבוקרים במים הידרופונים וללא ריסוס או הנדסה גנטית.

VINIA היא לא תרופה, או מוצר דיאטטי – אלא פשוטו כמשמעו, סופר-פוד מרוכז בכמוסה שמורכב מערכים וחומרים פעילים ומאפשר לנו לקבל את כל הטוב שבאלף ענבים; למען האמת, כמוסה אחת של VINIA מקבילה לבקבוק יין, ללא סוכר, שווה לשתי קלוריות וללא אלכוהול.

 

איך הכל התחיל?


את הקסם הזה פיתחו לראשונה שני מדענים שעבדו במכון הוולקני השייך למשרד החקלאות והבינו את הפוטנציאל העצום הגלום ביין האדום, לצד החסרונות הברורים שלו. ד”ר יוכי חגי וד”ר זקי רכיב המשיכו לפתח את המוצר הייחודי במשך שנים וערכו מחקרים מקיפים מטעם החברה שייסדו, BioHarvest, ובשנת 2001 חלה פריצת דרך משמעותית כשפורסם מחקר מדעי שגילה את מנגנון הפעולה של הפוליפונלים מיין אדום. לאחרונה הגיעו בחברה לזן מיוחד של ענב עשיר בפוליפנולים, היחיד בעולם, וכך נולדה VINIA – אבקת תאי ענבים עם חומרים פעילים בצורתם הטבעית והבריאה ביותר, המספקת את התכונות החיוביות של היין האדום. מאז יוסד BioHarvest בשנת 2007, רשמה החברה פטנטים בארה”ב, יפן, ישראל ואירופה, וממשיכה לפתח ולייצר את פתרונות הסופר-פוד של העתיד.

עד כה, פיתוחיה של BioHarvest מוכיחים את עצמם – צרכנים רבים שהשתמשו בVINIA, מבוגרים כצעירים, מעידים כי תוך מספר חודשים הם חשו בהבדל וביעילות המוצר וכל אלו בזכות שימוש יומיומי באבקה המיוחדת הזו!


יתרונות עיקריים של VINIA


VINIA מגובה במחקרים קליניים אשר התפרסמו בארץ ובעולם, יחד עם אלפי לקוחות אשר עושים שימוש יום יומי במוצר כבר למעלה מ 3 שנים, ומעידים על שיפור בהרגשתם. משתמשים רבים חשו בשיפור מדדים, בויטליות וערנות גבוהה יותר.

  • מסייע בהתמודדות עם רמות הסוכר בדם בייחוד אלו הנגרמות כתוצאה מגיל ומטאבוליזם וכתוצאה מכך גורם להרגשה טובה יותר במהלך היום.**
  • מסייע בזרימה טובה יותר של דם בגוף ואספקת חמצן. משתמשים רבים יחושו בשיפור מדדים, בוויטליות וערנות גבוהה יותר.
  • במחקר קליני שבוצע על ידי החברה (Nachum Vaisman and Eva Niv 2015) נמצא כי VINIA מסייעת באופן משמעותי לשיפור האלסטיות של כלי הדם (148% בממוצע ביחס לערך הבסיס) דבר שגורם להרחבה של כלי הדם.*
  • מסייע בפעילות אנטי חימצונית כולל -LDL כולסטרול.
  • מסייע בחיזוק הגוף.

אוהבים יין אדום אבל נמנעים מצריכתו?

שלבו את VINIA, תוסף התזונה שיאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של היין ללא האלכוהול והסוכר, בחיי היום יום.

ועכשיו לרגל השנה החדשה והאתר החדש שהושק, VINIA מפנקת את המזמינים באתר בבקבוק קברנה סובניון של ״תבור״ במתנה! רק קחו בחשבון מספר הבקבוקים מוגבל.

  מלא/י פרטים לרכישת ויניה וקבלת ההטבה - בקבוק קברנה סובניון של תבור

  * Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr.
  מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ”ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.

  ** Julio Wainstein et al, American Diabetes Association, 2016 (abstract).

  App18.10.2020

  Share: