במערכת החינוך בישראל לא מלמדים את הילדים מספיק אנגלית, והורים רבים מבינים את זה • רוצים להרחיב אופקים לילדיכם וללמדם אנגלית כבר בגיל צעיר? הכירו את משחק הקופסא החדש שיאפשר לכם לעשות את זה בכיף, ללא מאמץ ובמחיר נגיש לכל משפחההשפה האנגלית נמצאת סביבנו בכל מקום וכל היום, אם נרצה זאת או לא; גולשים בעזרתה באינטרנט, היא במוזיקה שאנחנו שומעים, בתוכניות ובסרטים שבהם אנחנו צופים, היא מופיעה על כל מוצרי הצריכה, חייבים אותה לאוניברסיטה ואחר כך לקריירה ובואו נודה בזה, אם אנחנו רוצים לילדינו את חלום ההיי טק – צריך להתחיל ללמד את הילדים אנגלית מוקדם, כמה שיותר מוקדם. אז מדוע האנגלית של הנוער הישראלי ברמה נמוכה מדי?

כהורים אנו רוצים לתת את הטוב ביותר לילדינו, את הכלים והמיומנויות שיעזרו להם ויבנו אותם להיות בוגרים מאושרים ועצמאיים ככל שיחפצו. בעידן של ימינו, ככל שנקדים ללמד את ילדינו אנגלית סיכויי השתלבותם והיכולת לבטא ולממש את עצמם גובר. גם המחקרים תומכים בכך באופן מפורש ומצביעים על כך שבכל הקשור ללימודי שפה שניה, אין גיל שהוא צעיר מדי.

למרות שעד לסוף שנות ה-90′ המאוחרות חלק מההורים הניחו שאם ילמדו את ילדיהם שפה שניה בגיל מוקדם מדי ייווצר אצלם בלבול ועיכוב התפתחותי, היום כבר יודעים שאין לחשש זה ביסוס ודווקא המצב ההפוך הוא הנכון והרצוי. המחקרים העכשוויים מצביעים על התועלת בתחילת לימוד שפה שנייה בגיל צעיר, מבחינת רמת ההישגים הסופיים כגון הגייה ומבטא, מוטיבציה ללמידה וחשיפה לשפות, תרבויות שונות ועוד.

עם זאת, במערכת החינוך בישראל קיימות מחלוקות ופערים סביב מדיניות הוראת האנגלית. יש יישובים שמתחילים ללמד במוסדות החינוך בהם אנגלית כבר בכיתה א’ ויש יישובים שרק בכיתה ד’. וגם כשכבר התחלנו ללמד אנגלית, יש בתי ספר שמלמדים רק 4 שעות ויש בתי ספר שמשקיעים עד 7 ו 8 שעות שבועיות באנגלית.


הפתרון פשוט: “קאטס אנד בוקסז”. צילום: אלונה להב

הורים רבים מבינים שזה לא מספיק טוב בשביל ילדיהם ומשקיעים משאבים כדי להתחיל לחשוף את הילדים לשפה האנגלית עוד בגילאי הגן. כשילדיהם מגיעים לבית הספר הם משקיעים בלימודי האנגלית גם בבית ולא סומכים רק על תוכנית הלימודים. משפחות רבות שולחות את הילדים לחוגי אנגלית, יש משפחות שמזמינות הביתה מורים פרטיים לדבר ולשחק עם הילדים באנגלית, הגנים הדו לשוניים הולכים ומתפשטים ובקיץ הילדים נשלחים לקייטנות אנגלית בארץ וגם בחו”ל.

סדרת משחקים חדשה שיצאה לאור לאחרונה מאפשרת להורים ללמד את הילדים אנגלית בבית, בכיף וללא מאמץ ולא פחות חשוב – במחיר נגיש לכל משפחה. “קאטס אנד בוקסז” זהו מותג משחקים חדש ששם לו כמטרה לתת מענה מקיף ושלם להורים שרוצים להשקיע בילדים כבר בגיל הגן וגם לאלו שמעוניינים לעזור לילדי בית הספר להתקדם בלימודים ולהתחבר עם השפה האנגלית באופן נינוח וכיפי.

המשחקים מספקים חוויית למידה בריאה וטובה ופותחו תוך התייעצות עם אנשי מקצוע בתחום הוראת האנגלית. מעבר לכך, המשחקים מותאמים לילדים מגיל 4-12 והם משלבים משחקים, חוברות ודפי עבודה שמסייעים בהקניית יסודות השפה האנגלית – לימוד אותיות ה-ABC, שיפור הקריאה והרחבת אוצר המילים.


משחקים, נהנים ולומדים אנגלית. “קאטס אנד בוקסז” – עכשיו במבצע!

אז הורים יקרים, כדי להבטיח שילדיכם ידברו אנגלית היטב, מהיום כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על הלינק למטה ולהשקיע זמן איכות של משחק משפחתי מעשיר, הם ירגישו שהם משחקים, אתם תדעו שהם לומדים וביחד, תיהנו משעות של פאן אמיתי.

השקיעו בלימודי האנגלית שלכם עוד היום – לחצו כאן והתחילו לשחק וללמוד

Share: