חברת Realty Executives  תקצה בתי קרקע בלוקיישנים החמים ביותר בדטרויט ואפשרויות מימון לבעלי הון עצמי של 125,000 ש”ח ומעלה. דטרויט שינתה לחלוטין את עורה והפכה מעיר אפורה לעיר נדל”נית עם שפע של אפשרויות רותחות והכנסה פסיבית מדהימהחברת השקעות הנדל”ן “רילטי אקזקיוטיב”, אחת מ-500 החברות הרווחיות ביותר בארה”ב עם למעלה מ-1,000 סניפים ברחבי העולם, החלה לאחרונה לשווק לישראלים בתי קרקע גדולים (כחצי דונם) בעיר דטרויט, עיר הבירה של מישיגן האמריקאית. הפרויקטים שמשווקת רילטי אקזקיוטיב מותאמים בדיוק למשקיע הישראלי – זה שמעוניין ברף כניסה נמוך, צפי תשואה דו-ספרתי (השמועות אומרות עד 14% בשנה) והכנסה פסיבית מכובדת עם אפס התעסקות.

החברה, שמכרה כבר למעלה מ-250 נכסים לקהל הישראלי, משווקת בתים המנוהלים כולם תחת חברת הניהול האמריקנית סנטוריון (Centureon), חברה מקצועית שדואגת לכל הפרטים, ותאפשר לכם ליהנות משירות אמריקאי מושלם. מעבר לניהול הנכסים השוטף, סנטוריון מעניקה גם שירותי פיתוח, בנייה ושיפוץ לכל הבתים שתחת ניהולה

דטרויט – הזדמנות להשקעה שאסור לפספס

העיר האפורה שסבלה מהמשבר הכלכלי האמריקאי חזרה לחיים כמו עוף חול, והפכה לפנינת נדל”ן צבעונית ומבטיחה. היום היא נהנית מהשקעות עתק, צמיחה אדירה בכל התעשיות ונהירה של אוכלוסיה צעירה ואיכותית שמחפשת לשכור דירה באזורים המרכזיים שלה. התנופה האדירה של דטרויט והצפי לעלייה משמעותית במחירי הדיור הזרימו אליה משקיעים חכמים שמעוניינים לקנות בזול ולהנות מנכס מניב. ולא רק זה: הממשל האמריקני החליט להשקיע יותר מ-100 מיליארד דולר בפיתוח דטרויט ולהוריד את מס החברות בעיר ל-0%, מה שמוביל לשיפור מואץ בכלכלת דטרויט יחד עם האוכלוסיה המתרחבת ויגרום בסופו של דבר לעלייה מהירה במחירי הדיור.

ביקוש לבתים מרכזיים בדטרויט

האוכלוסיה האיכותית שמגיעה לדטרויט מחפשת לגור במרכז העיר. Realty Executives משווקת בתי קרקע בלוקיישנים החמים והנחשקים ביותר במרכז דטרויט, וכך מאפשרת למשקיעים ליהנות מאוכלוסיה איכותית, תפוסה מלאה, שכר דירה גבוה וצפי לעליית ערך משמעותית בשנים הקרובות.

אפילו המשקיעים המובילים בעולם מזהים את המגמה וההזדמנויות בנכסים בדטרויט: וורן באפט, כרגע האיש השלישי בעושרו בעולם ואחד המשקיעים הנערצים בעולם, נחרץ בדעתו כי “זה הזמן לקנות בדטרויט”, טראמפ אמר כי “לדטרויט יש פוטנציאל גדול מבחינת המשקיעים” וגם המיליארדר והמשקיע דן גילברט, יו״ר ומייסד רוק ונצ’רס והבעלים של קבוצת הכדורסל קליבלנד קאוולירס, ממשיך להשקיע בדטרויט בהתמדה ובנחישות.

רוצים שריאליטי אקזקיוטיב יצרו עמכם קשר?

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    Share: