מרגישים צורך להיות מעורבים בכל מה שקורה בבית העסק שלכם – גם אם אתם לא שם? הכירו את הקופה שתעשה פלאים לעסק שלכם, ותעזור לכם בניהול היומיומי גם מרחוק.


מכירים את זה שאתם לא יכולים להישאר למשמרת מלאה יחד עם העובדים שלכם? מה לעשות, בתור מנהלי בתי העסק, יש לכם הרבה יותר מדי דברים לטפל בהם במקביל: ניהול העובדים, דוחות המכירה, המלאי, כמות הלקוחות… ואם לא דיי בזה, אתם צריכים למצוא זמן גם לחיי המשפחה שלכם.

הפתרון הוא פשוט: למצוא קופה שתאפשר לכם שליטה על בית העסק ותרכז את כל מה שקורה בו במקום אחד, כדי שיהיה לכם, בעלי העסקים, קל יותר לנהל את הכל – מרחוק. ותתפלאו, יש דבר כזה.

וריפון – עוזרת לעסקים הקטנים להתנהל כמו הגדולים

הכירו את ‘וריפון’, שממשיכה להירתם לטובת העסקים הקטנים והבינוניים ומחברת לכם את מערכות העסק. החברה מציעה קופות לבתי עסק קטנים ובינוניים, דרכן תוכלו לעקוב אחרי כל ההתנהלויות היומיומיות של עסק – דוחות מכירה, דוח שעות, ניהול מלאי, כמות הלקוחות – וכל זה מבלי שתצטרכו להיות נוכחים במקום בכלל. הקופה קלה לתפעול וניתן להתחבר אל הנתונים שהיא מספקת גם דרך הטלפון והמחשב בבית.

לכל בעיה יש פתרון

וריפון דואגת לענות על הצרכים של כל אחד מבעלי העסקים שלה. לא משנה מאיזה תחום הם מגיעים, הקופה של וריפון מאפשרת להם להתגבר על המכשולים של בית העסק. גילי, למשל, בעל קיוסק ברוטשילד ת”א, המחזיק בקופה מדגם ‘קרבון’, רצה לדעת איזה מוצרים עליו לתגבר בקיוסק גם כשהוא לא נמצא שם. “הקופה הזו בהחלט גורמת לי להיות מעורב יותר ולהבין יותר את העסק שלי”, גילי מספר. “הקופה מאוד נוחה לשימוש, גם מצד הצוות וגם מהתפעול שלי מהבית”.

מעבר לכך, הקופה מגיעה עם תמיכה מלאה מצד החברה ועם שירות לקוחות מהיר ויעיל. אתי ביטן, הבעלים של ‘אתי ביטן בגדי נשים’ ברמת גן, שגם היא בעלת קופה מדגם ‘קרבון’, חיפשה קופה קלה ופשוטה לתפעול, ובוריפון היא בהחלט קיבלה את המענה שהיא השתוקקה לו. “אם יש לי תקלה, וזה נדיר שזה קורה, אני מחייגת ומיד יש לי מענה,” מספרת אתי. “מה שגורם לי להישאר בוריפון, זה השירות שלהם, שהוא מעל הכל.”

“בעלי עסקים חייבים שירות,” מוסיף אלירן, בעל חנות הצעצועים ‘הגמד והענק’ בראשון לציון, המחזיק בקופה מסוג ‘5100’.
“זה הדבר הכי חשוב. אסור שהקופה תיעצר, אסור שיהיה בעיות”. ולמרות זאת, אלירן נתקל בבעיה – המסך של הקופה שלו היה הפוך. כמובן שלוריפון היה את הפתרון המידי, ואלירן קיבל שירות שתיקן לו את הבעיה ב”צ’יק צ’אק”.

 

גם אתה רוצה להיות לקוח מרוצה של וריפון?
החזר את הקופה הישנה וקבל הטבות של עד 4,000 ש”ח!*

*ההטבה תקפה ל-30 יום בלבד

נציגנו מחכים לכם! השאירו פרטים עוד היום >>

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    Share: