במציאות הישראלית, בה מלאי הדירות הולך ואוזל והתשואות על הנדל”ן נמוכות, השקעה בנדל”ן מניב בארה”ב מהווה אלטרנטיבה רלוונטית במיוחד. רוצים להשקיע בנכס מניב? התחילו את החיפוש שלכם בקליבלנד, אוהיומה זה נדל”ן מניב?

נדל”ן מניב הינו נכס בעל יכולת לייצר תזרים של רווח בזמן החזקתו ולהניב תשואה. אמנם גם דירה להשקעה נכללת בהגדרה הטכנית, אך נהוג יותר להתייחס במושג לנכסי נדל”ן שאינם למגורים, דוגמת מבני מסחר, משרדים, מלונות וחניונים, או נכסים בשימושים מעורבים, שכן התשואה בהם גבוהה יותר.

למי מתאים להשקיע בנכס מניב? ההשקעה בנדל”ן מניב מתאימה במיוחד עבור משקיעים ללא הון עצמי גבוה כיוון שלא חייבים לרכוש את הנכס. מיהם אותם משקיעים? אנחנו ואתם, שבאמצעות השקעה בנכסים מבטיחים לעצמנו את הפנסיה; פנסיונרים שהגיעו לגיל פרישה והבינו שהריבית הנמוכה אינה אטרקטיבית להשקעה בתכניות חיסכון והחליטו להשקיע בדירה לילדים או אנשים שמאסו בשוק ההון.

שוק המגורים מיצה את עצמו. זו השקעת הנדל”ן שתהפוך אתכם ליזמים מצליחים

חשוב שתדעו: קניית בית לצרכי מגורים אינה השקעה שמייצרת הכנסה, אלא השקעה שמייצרת הוצאה מדי חודש. להשקעה כזו צריך להתייחס כהתחייבות ולא כנכס. לדברי גרנט קורדון, יזם אמריקאי וסופר רבי מכר שצבר את הונו בהשקעות באלפי נכסי נדל”ן: “מי שחושב שרכישת בית למגורים תפתח לו את הדלת לחיי עושר הוא למעשה התמים ביותר מבין המשקיעים בשוק הנדל”ן. לא רק שקניית בית מצמצמת את המוביליות שלך, היא גם מרתקת אליו את כספך, כך שאינך יכול להשתמש בו להשקעה בנדל”ן”

שלא לדבר על שוק הנדל”ן הקשה עד בלתי אפשרי במדינת ישראל, בה מחירי הבתים נוסקים מדי שנה ומייצרים ביקוש עצום לנכסים וקרקעות, שמייקר אותם עוד יותר. בנוסף, ההון ההתחלתי הנדרש לרכישת נכס להשקעה עומד על מאות אלפי שקלים, ונדרשות שנים עד שניתן להתחיל לראות רווח. הפתרון נמצא אם כן, בסוג נדל”ן שאינו מיועד למגורים, אלא למטרות מסחר – נדל”ן מניב.

הנה הזדמנות להשקיע בנכס מניב בעיר בה מחירי השכירות עלו ב- 30%!

כעשור אחרי משבר הסאב פריים שפקד את ארה”ב, ניתן לומר בבטחה שחלה התאוששות מפציעה בשוק הנדל”ן האמריקאי. המחירים יציבים וישנן אפילו עליות קלות, אך הם עוד רחוקים מהשיא. כל אלו, לצד העובדה שמחירי הנדל”ן בארה”ב מלכתחילה נמוכים מהמחירים בארץ, הופכים את ההשקעה בנדל”ן מניב למשתלמת במיוחד, שכן אינה מצריכה סכום גבוה במיוחד ומניבה תשואות כפולות ואף יותר מאלו על הנדל”ן בארץ העומדת היום על 3%-5% בלבד.

ההשקעה בנדל”ן למגורים אינה דווקא המשתלמת ביותר אך היא כן מחייבת, שכן היא מצריכה תחזוקה וחיפוש אחר שוכרים לטווח קצר יחסית. לעומת זאת, השקעה בנדל”ן מניב מביא מציע תשואה גבוהה יותר עם שוכרים בסיכון נמוך יותר ומאפשר ליהנות מהכנסה פאסיבית כבר מהשלבים הראשונים.

באשר למיקום, אם בעבר היו אלה הערים הדרומיות דוגמת לוס אנג’לס, אטלנטה ועוד שנחשבו לאטרקטיביות במיוחד, הרי שלאחרונה דווקא הערים ה”קרות” נכנסו לתודעת המשקיעים ועל פי המגזין “פורבס”, העיר בעלת פוטנציאל הצמיחה הגבוה ביותר בארצות-הברית  היא קליבלנד.מחירי השכירות בקליבלנד עולים משנה לשנה בעוד שמחירי הנכסים נשארו נמוכים יחסית ושומרים על יציבות שאינה מתקרבת לסף המיצוי הפוטנציאל שלה.

ולא רק זאת – על פי הנתונים הסטטיסטים, משנת 2017, עלו מחירי השכירות בעיר ב-30 אחוז!

העתיד למשקיעים נמצא בנדל”ן מניב. השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם בהקדם >>

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

    Share: