יש הזדמנויות ש…איך אומרים, לא כדאי לפספס.  ‘המיטב’, הפרויקט של קבוצת תדהר וקבוצת מבנה, ברחוב עמינדב פינת מיטב בתל אביב, הוא אחד הראשונים בנוף המתחדש של מזרח העיר והראשון מזה שנים בשכונת ביצרון.  מגדל המגורים מתנשא לגובה של 27 קומות המשקיפות על העיר ומציע כ – 170 דירות בנות 3-5 חדרים ופנטהאוזים מרשימים, בסביבת מגורים מרכזית, מבוקשת ואיכותית . 80% מהדירות כבר שווקו והבניין בשלבי בנייה מתקדמים  – קבלו הצצה לפרויקט הנדל”ן החם של תל אביב.


מאת: מערכת VOOOM


מגדל המגורים החדש ברחוב עמינדב פינת מיטב בשכונת ביצרון, הוא ההזדמנות עבור מי שרוצה לגור בתל אביב וליהנות מסביבת מגורים מושלמת למשפחות  או מהזדמנות השקעה באחד האזורים האחרונים בתל אביב, שהמחירים בו עדיין בעליה, וכל זאת בלי לוותר על האיכות וצביון החיים הפרברי והקהילתי, שעליו שמרה שכונת ביצרון לאורך השנים.
הבית הנכון, במקום הנכון ובמחיר הנכון. המיקום הייחודי של הפרויקט בלב שכונת ביצרון, שמשנה את פניה בימים אלו וממש בסמוך לשדרות ההשכלה. העובדה שעדין אין בשכונה נכון להיום היצע מספק של דירות חדשות, הופכת את פרויקט ‘המיטב’ להזדמנות נדל”נית, באזור מבוקש וצומח במרכז המתרחב של תל אביב.


*ההדמיה להתרשמות בלבד ואינה מחייבת את החברה


לחיות בלב ההוויה התל אביבית

המגדל, בן 27 קומות מעל קומת הקרקע, תוכנן ע”י ידי משרד האדריכלים ״דני קייזר״, בעל דגש על עיצוב חדשני, מראה נקי ומודרני ונושק לגינה ירוקה ורחבת ידיים, שמתוכננת לרגלי המגדל.
תמהיל הדירות בפרויקט תוכנן בקפידה כדי להתאים גם למשקיעים שמבינים את ההזדמנות האדירה באזור, גם למשפחות שרוצות לגדל ילדים בתל אביב וליהנות מכל מה שהמשפחה צריכה – חיי קהילה, גנים, בתי ספר, חוגים וכו’ ממש ליד הבית וגם לזוגות מבוגרים יותר שמחפשים קן חדש במרכז ההוויה התל אביבית במרחק קצרצר מהמסעדות הכי שיקיות בעיר (טומפולופומפו, לחמנינה, צפרה, קפה איטליה ועוד) וממרכזי התרבות והפנאי של תל אביב וגבעתיים (הבימה, מתחם שרונה, תיאטרון גבעתיים, תיאטרון תמונע וקניון עזריאלי).

מכיוון שלמעלה מ- 80% מהפרויקט כבר נרכש, זאת ההזדמנות האחרונה לרכוש לכם דירת חלומות מרווחת ומושקעת (בוודאי ביחס להיצע הדירות הקיים היום בביצרון), בפרויקט חדש מקבלן שנמצא בשלב הגמר, בסטנדרט השירות, הבנייה והאיכות של תדהר לפני שהאזור כולו משתנה ומתחדש . 

יחודו של פרויקט המיטב הוא במיקומו המשלב את האורבניות של תל אביב עם האופי הפרברי של ביצרון – שכונה צמודת קרקע, בעלת מאפיינים היסטוריים ורומנטיים והכל בסביבה תל אביבית מטופחת עם כל מה שצריך מתחת לבית ובמרחק קצר מתחנת הרכבת וקניון עזריאלי, תחנת הרכבת הקלה העתידית, גשר יהודית שנבנה היום במקום וצפוי לחבר את ביצרון למתחם שרונה, קניון האופנה TLV Fashion Mall, מערב איילון, כך למעשה לחבר את ביצרון למרכז העיר.העתיד ירוק יותר

בקיץ 2018 אישרה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה את תכנית האב לקירוי נתיבי איילון. זוהי תכנית מהפכנית שתהפוך את נתיבי איילון מחיץ רחב בין שני חלקי העיר וכמעט בלתי עביר, לפארק מטרופוליטני ירוק ומזמין, בשטח של כ-2,500 דונם, אשר לא רק ירחיב משמעותית את השטחים הירוקים עבור תושבי מזרח העיר ובעיקר השכונות הסמוכות לאיילון, אלא גם יקל ויקצר מאוד את הנגישות בין שכונות המזרח לבין מרכז העיר.
עבור תושבי ביצרון, תהיה זו בשורה של ממש! עם השלמת פרויקט קירוי נתיבי איילון, הצפוי להסתיים בתוך כמה שנים, תצורף שכונת ביצרון באופן מעשי למרכז החדש של תל-אביב. מיותר לציין שגם מחירי הנדל”ן בשכונה יעלו. עובדה זו מחזקת עוד יותר את הכדאיות של רכישת דירה בשכונה עוד היום, לפני שעבודות הקירוי יוצאות לדרכן.

בנוסף, קרבתו של המגדל למרכז העסקים המתהווה ברצועת הפיתוח ממערב וממזרח לאיילון, הופכת אותו גם עבור אותם בעלי מקצועות חופשיים ובעלי תפקידים המועסקים בשלל החברות הממוקמות במגדל אלקטרה, מגדל טויוטה, MIDTOWN, מגדלי אלון, עזריאלי שרונה, מגדל השחר, אטריום ועוד הסמוכים לפרויקט וחולמים להגיע לעבודתם יום-יום ללא מכונית, אלא ברגל או בהיצע הרחב של פתרונות התחבורה הציבורית והשיתופית שהעיר מציעה לכלל הציבור.  
מעלים את הסטנדרט

את החתימה של תדהר ומבנה, מחברות הנדל”ן המובילות בישראל,  אפשר להרגיש כבר בלובי הכניסה הגבוה והמעוצב שמשקיף אל הגינה החיצונית ואל רחוב מיטב. כמו כל הפרויקטים של תדהר שגם בונה את הפרויקט, גם ‘המיטב בתל אביב’ מתוכנן בסטנדרט גבוה ובתכנון חכם שלוקח בחשבון את הצרכים השונים שלכם.  עם סיום הבנייה, עתידים דיירי ‘המיטב’ ליהנות מדירות מרווחות ומפנקות, ברמת האיכות הגבוהה ביותר, המצוידות במפרט גבוה, נופים עירוניים לתל אביב וגבעתיים, מועדון דיירים מרווח עם מטבחון ושירותים צמודים, 4 מעליות ישירות מהחניון ללובי ולקומות המגורים ושוט אשפה קומתי. עבור דיירי הפרויקט, שיבחרו להתנייד בעיר באופניים, תוכנן חניון אופניים וחדר עגלות בקומת הקרקע.

לגור מעל העיר

בפרויקט ‘המיטב’ מתוכננות כ-170 דירות. הפרויקט הפך להצלחה מיידית ולמעלה מ- 80% מהדירות בפרויקט כבר שווקו בשלב הפריסייל.  נכון להיום תמהיל הדירות בשיווק כולל דירות 3-5 חדרים החל מ-3.2 מיליון ש”ח, ו-4 פנטהאוזים מרהיבים המשקיפים אל הנוף האהוב ועוצר הנשימה של העיר הגדולה.  הדירות מתוכננות בקפידה מתוך מחשבה על הפרטים הקטנים, ולכל דירה מרפסת פרטית המשקיפה אל הנוף של העיר ללא הפסקה, חלונות מבודדים לרעש המאפשרים כניסת אור ואוורור מיטבי לחדרים ותריסי גלילה חשמליים בחדרי השינה וביציאה למרפסת הסלון.  כל הדירות מצוידות בערכת מיזוג אוויר מיני מרכזית, הכלולה במחיר. במרבית הדירות יחידת ההורים, כוללת שירותים ומקלחת פרטיים.

רוצה להצטרף לאנשים שכבר גילו את ביצרון ולהנות מאיזור מתפתח וייחודי?

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

     

    המידע המובא להלן הינו מידע כללי בלבד לצרכי שיווק, אינו מהווה הצהרה ו/או התחייבות ו/או ייעוץ של קבוצת תדהר ו/או מי מטעמה ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ו/או כלכלי ו/או אחר. העושה שימוש במידע זה, עושה זאת על אחריותו בלבד. כל התכנים הכלולים בעמוד זה, אין בהם משום המלצה או חוות דעת, ולא נועדו לספק אלא מידע כללי ושיווקי ואמצעי התרשמות בלבד. קבוצת תדהר ו/או מי מטעמה אינם ולא יהיו אחראיים למידע המובא להלן ו/או לנכונותו. בכל מקרה, העושה שימוש במידע ו/או המקבל החלטותיו על סמך המידע, עושה זאת על אחריותו בלבד, והוא מוותר על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי קבוצת תדהר וכל מי מטעמה ו/או איזה מהחברות הקשורות אליה, בכל הקשור והכרוך בהסתמכות על המידע בחוברת זאת. ט.ל.ח.

    Share: