הפרויקט החלוצי “המיטב בתל אביב ” של “תדהר” ו”מבנה”, מציע חיי תרבות וקהילה תוססים בתל אביב, קרבה למשפחה ונגישות לכל מקום. בפרויקט, מגדל מושקע בן 27 קומות ובו דירה חדישה מרווחת ומפנקת או פנטהאוז עם נוף מרהיב.
 אזור מבוקש ומתפתח עם פוטנציאל תשואה גבוהה 


מאת: שרון פביאן


הגעתם לגיל הפנסיה? מעוניינים לעבור לשכונה מתפתחת וקהילתית בתל אביב , שנגישה לצירי התנועה המרכזיים ומוקדי הבילוי, התרבות, הקניות והפנאי של העיר? לגור בדירה חדשה בבעלותכם, שתהווה השקעה עתידית? פרויקט “המיטב בביצרון”, שבמזרח ת”א המתחדש, הוא התשובה עבורכם. מדובר בפרויקט חלוצי של חברות “תדהר” ו”מבנה” ובמסגרתו מוקם מגדל המגורים הראשון בביצרון.

המגדל שתכנן משרד האדריכלים דני קייזר, ממוקם ברח’ עמינדב- פינת מיטב. הוא בן 27 קומות וכולל 170 דירות מרווחות (3-5 חדרים) ופנטהאוזים, שמעל 80% מהם כבר שווקו בהצלחה במסגרת המכירה המוקדמת. במגדל מועדון דיירים עם מטבחון ושירותים, חדר אופניים ועגלות, חדר דואר, חנייה פרטית, גינה מטופחת ועוד.

הדירות במגדל התל אביבי, גדולות במיוחד ומעוצבות בסטנדרט גבוה. הדירות הנותרות לשיווק הן בקומות  בקומות הגבוהות ומציעות נוף אורבני פתוח ומיוחד.

*ההדמיה להתרשמות בלבד ואינה מחייבת את החברה


השקעה לטווח רחוק 

בהצטרפות לפרויקט תקבלו נכס להשקעה לטווח רחוק, עבורכם ועבור הילדים. בשנים האחרונות, במיוחד בביצרון, רכישת דירה נחשבת להשקעה בטוחה. התשואה על שכר הדירה הנוכחי מגיעה ל-3%, כששכר הדירה הממוצע לדירת 4 חדרים, הוא 8,613 ₪. לפיכך, שכר הדירה במגדל, צפוי להיות גבוה בהרבה וכך גם התשואה לדירה במידה ותימכר.  

בהיבט התרבותי, אתם קרובים לכל מוסדות התרבות המרכזיים בעיר במרחק הליכה או נסיעה קצרה באוטובוס. באפשרותכם להגיע במהירות למקומות המרוחקים מהעיר, מתחנת הרכבת עזריאלי. לדוגמה, עם קו 39 מרח’ יגאל אלון, ניתן להגיע להצגות ולמופעים בתיאטרון “הבימה” ובהיכל התרבות וכן לסרטי “שלישי בשלייקס” בסינמטק או בדיזנגוף סנטר. לאירועים שבמתחם הפעילות בדשא בכיכר רבין, שמארגנת העירייה עבורכם, אפשר להגיע בקו 9 ולאירועים בפארק הירקון עם קו 7. לעומת זאת, הופעות “הטיש הגדול” בתיאטרון תמונע, מתקיימות בסמוך לביתכם.  כשתנהגו, תקבלו נגישות לכל צירי התנועה המרכזיים: איילון, דרך השלום, יגאל אלון וז’בוטינסקי

[wpgmza id=”1″]

למצות כל רגע פנוי, קרוב לבית

מבחינה קולינרית, תיהנו ממבחר המסעדות ובתי הקפה האופנתיים של תל אביב שנמצאים ממש מתחת לבית שלכם, בין אם זו ארוחה רומנטית זוגית או מפגשי הפרלמנט עם החברים מהשכונה ,תוכלו לרדת אל  מסעדת השף “טומפולופומפו” או “צפרה” המפורסמות של השף אבי קונפורטי או “קפה איטליה” הרומנטית. במפגשי סופ”ש עם הילדים והנכדים תבלו ב”לנדוור” או ב”פיצרוני” ותקנחו בימי שישי אחה”צ בפעילות בגינה האקולוגית הקהילתית או במתקני המשחקים והכושר שבשדרות ההשכלה. בשבתות, אחרי שתצפו עם הנכדים בהצגות הילדים שבתיאטרון גבעתיים, תאכלו איתם צהריים במסעדת “טאטי”. כשהנכדים יבואו אליכם, תוכלו לבלות איתם בקניונים הסמוכים עזריאלי, קניון גבעתיים, או קניון TLV ובאותה הזדמנות גם לחדש את המלתחה.
בזכות המנוי לקאנטרי מגדלי תל אביב שבשכונת נחלת יצחק הסמוכה, תשחקו טניס, תתחטבו בחדר הכושר או תשחו בבריכה.

במקביל, במרכז הקהילתי החדש (כרגע בשלבי בנייה) ניתן יהיה לשחק עם החברים ברידג’ למתקדמים, להשתתף בחוג ריקודי בטן,
בהרצאות במועדון הגימלאים “כלנית” ועוד. בספריה הקהילתית ישמחו למתנדבים. את הקניות שלכם תוכלו לעשות במרכז המסחרי הצמוד ובסופרמרקט הענק שבשכונה בקלות ובנוחות, כך שלא תצטרכו אפילו לצאת עם הרכב מהחניון. 

באזור מגוון מרפאות של כל קופות החולים ובמידת הצורך – אפשר לקפוץ לבדיקות מקיפות בביה”ח אסותא שביגאל אלון 96. הסופרפארמים שביגאל אלון ובדרך השלום 53 יענו היטב לדרישותיכם. מרבית הדירות נחטפו

סגנון החיים הזה מתאים לכם ואתם רוצים להצטרף למי שכבר רכש דירה בפרויקט?
תכנית “המיטב בביצרון”, שמציעה חברת הנדל”ן והבנייה המובילה “תדהר” בשיתוף קבוצת “מבנה”, תאפשר לכם להגשים את החלום.
המגדל יאוכלס באפריל הקרוב ו-80% מהדירות כבר נמכרו. נותרו בו דירות מרווחות בקומות הגבוהות, החל מ- 3.2 מיליון ₪ ופנטהאוזים בודדים עם מרפסות ענקיות ונוף מרהיב. 

אז למה אתם מחכים?

פנו לנציג המכירות שלנו, השאירו פרטי קשר ונחזור אליכם בהקדם. 

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם


    המידע המובא להלן הינו מידע כללי בלבד לצרכי שיווק, אינו מהווה הצהרה ו/או התחייבות ו/או ייעוץ של קבוצת תדהר ו/או מי מטעמה ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ו/או כלכלי ו/או אחר. העושה שימוש במידע זה, עושה זאת על אחריותו בלבד. כל התכנים הכלולים בעמוד זה, אין בהם משום המלצה או חוות דעת, ולא נועדו לספק אלא מידע כללי ושיווקי ואמצעי התרשמות בלבד. קבוצת תדהר ו/או מי מטעמה אינם ולא יהיו אחראיים למידע המובא להלן ו/או לנכונותו. בכל מקרה, העושה שימוש במידע ו/או המקבל החלטותיו על סמך המידע, עושה זאת על אחריותו בלבד, והוא מוותר על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי קבוצת תדהר וכל מי מטעמה ו/או איזה מהחברות הקשורות אליה, בכל הקשור והכרוך בהסתמכות על המידע בחוברת זאת. ט.ל.ח.

    Share: