שנת הקורונה הגבירה באופן משמעותי את המודעות של כולנו לאיכות האוויר שאנו נושמים. עם החזרה ההדרגתית לשגרה, נמצאה מערכת טיהור אוויר אחת, עם ניסיון מוכח של שנים, שמצליחה לייצר סביבה בטוחה ונקייה, גם כשמדובר בחלל סגור. הכירו את GPS – מערכת טיהור אוויר חכמה שהוכחה כיעילה גם נגד נגיף COVID-19מאת: מערכת VOOOM


מה המשותף למשרדי ממשלה, האוניברסיטה העברית, בנק דיסקונט והולמס פלייס? כל המקומות האלה, כמו עוד הרבה כמותם בארץ, התקינו את מערכת טיהור האוויר של GPS המתקדמת בעולם, שהוכחה כיעילה גם במיגור נגיף COVID-19, הגורם למחלת הקורונה.

Global Plasma Solutions, חברה אמריקאית ותיקה ומובילה בתחום מערכות טיהור אוויר, פיתחה את טכנולוגית GPS NPBI, מערכת טיהור אוויר חכמה המתאימה במיוחד לחללים סגורים, קטנים וגדולים, המגנה מפני נגיפים ומזהמים הנמצאים באוויר, ואף הוכחה כיעילה גם בנטרול נגיף COVID-19 בחללים סגורים. היא נבדקה ואושרה במעבדה מאושרת ע”י ה- FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) והיא עומדת בתקנים המחמירים ביותר.

סביבה בטוחה לעובד וללקוח

” מערכת GPS NPBI מבטיחה חזרה לשגרה בטוחה יותר, במיוחד כשמדובר בחללים סגורים כמו משרדים, מוסדות חינוך, קניונים, אולמות, תיאטראות, חדרי כושר וכו׳.

עובדים יכולים להגיע למקום העבודה ללא חשש, ילדים יכולים לחזור לגני הילדים ובתי הספר מבלי להידבק בכיתות, לקוחות יכולים להיכנס בבטחה לבתי עסק, קניונים ונותני שירות.


בימים בהם הציבור דואג לשהות במקומות בהם האוויר נקי ובטוח לנשימה, מערכת GPS NPBI יכולה לייצר יתרון מובהק אל מול המתחרים של אותו בית עסק, היא תורמת גם לדימוי החיובי של המקום וממתגת אותו כ״ירוק״ וכמי שדואג לבריאות העובדים, הלקוחות ובני משפחותיהם.


מוסדות ועסקים שהתקינו את המערכת במשרדים, בחללי עבודה או בחנויות, דיווחו גם על אחוז גבוה של עובדים שחזרו לעבוד, עלייה בפרודוקטיביות העובדים וירידה במספר ימי המחלה שלהם. נתון לא מפתיע בהתחשב בעובדה שעובדים במקום בו האוויר נקי, לא צריכים לחשוש לבריאותם והם יודעים ומרגישים שיש מי שדואג להם.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא כפתור-ויניה-חדש-גבוה.jpg

  למידע נוסף על טיהור האוויר במקום העבודה שלכם תמלאו פרטים בטופס למטה
  או תחייגו ל: 077-8053591

  שנים של ניסיון ויעילות מוכחים

  מערכת GPS NPBI מצויינת לחללים סגורים ויודעת לטפל ביעילות בכל גודל של מקום, גם הגדולים ביותר. המערכת אקטיבית והיא תוקפת את הנגיפים, המוטציות והמזהמים מיד עם פליטתם לאוויר, ובכך מקטינה את הסיכוי להדבקה וזיהום . המערכת מותקנת על גבי מערכות אוורור או מיזוג הקיימות במקום, וכך מגנה באופן אקטיבי ורציף על החלל .

  ההתקנה כוללת דשבורדים של חברת RadGreen, שהותקנו לצורך בדיקת איכות האוויר והעברת נתונים בזמן אמת. הנתונים שנאספו מראים כי המערכת מנקה את האוויר מחלקיקים מרחפים וחומרים נדיפים ומונעת התפתחות עובש במרחב הנשימתי, מפחיתה תגובות אלרגיות ומשפרת את איכות הנשימה.


  המערכת אינה דורשת תחזוקה מורכבת או החלפת רכיבים וההתקנה פשוטה בשיטת Plug & Play. מבחינת כל מקום שמתקין את המערכת, מדובר בהשקעה חד פעמית שמחזירה את עצמה מהר, בהתחשב ביתרונות הרבים שהיא מייצרת, הן ללקוחות והן לעובדים.

  מערכת GPS NPBI ותיקה ומוכרת לא מהיום, כבר שנים שניתן למצוא אותה באלפי מוסדות ובתי עסק בארה״ב, כמו הבית הלבן, משרדי גוגל, מלונות הייאט ועוד, והיום כאמור היא משווקת גם בישראל, על ידי חברת ש.ה גורן, וניתן למצוא אותה בין השאר במשרדי ממשלה, האוניברסיטה העברית, בנק דיסקונט, רשת חדרי הכושר הולמס פלייס, אלקטרה, עיריית קרית ביאליק, מרפאות ועוד מקומות רבים.

   למידע נוסף על טיהור האוויר במקום העבודה שלכם תמלאו פרטים בטופס למטה
   או תחייגו ל: 077-8053591

   Share: